Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Taburety

Taburety jako praktický doplněk v profesionální gastronomii.

Co se Vám vybaví, když se řekne taburet? Většinou si pod pojmem taburet představujeme známé „bobíky“ s klasickým čtvercovým tvarem. Naše taburety ovšem nejsou pouze ony známé čalouněné tvary. Odolná konstrukce a použití kvalitních pěn v sedákové kvalitě dělá z našich taburetů praktické doplňky pro profesionální gastronomii.
Sedací výška v úrovni židle předurčuje tyto čalouněné taburety jako plnohodnotnou náhradu pro kvalitní sezení v restauraci.
Nezabírá místo a klidně může nerušeně stát někde v rohu restaurace a nikomu nepřekáží. V případě potřeby ho pouze přisunete a máte plnohodnotné sezení pro hosty. Tuto možnost oceníte zejména při pořádání větších akcí nebo při nárazové návštěvě více lidí (např. sportovní přenosy, oslavy, výročí, atp.). Díky čalouněným taburetům nemáte restauraci, v době běžného provozu, přeplněnou židlemi.

Taburety čalouněné

Naše čalouněné taburety vyrábíme nejen v provedení klasického jedno sedáku. Nabízíme také provedení ve verzi pro dvě, tři nebo čtyři sedací místa. Takto vyrobené taburety mají odolnou vnitřní konstrukci a čalounění na horní straně skýtá dostatečný sedací komfort.

Čalouněné taburety odolné

Výhodou takovýchto taburetů jsou jejich kompaktní rozměry. Konstrukční hloubka je pouhých 45 cm. Nezabírají místo a můžete je použít podél stěny jako náhradu za čalouněné lavice. V tomto případě doporučujeme doplnit čalouněné taburety o praktické opěrky.

Čalouněné taburety s opěrkou

Samostatnou kapitolou jsou čalouněné taburety s opěrkou. Tyto taburety nabízíme v různých délkách a provedeních. Díky kompaktním rozměrům nezabírají příliš mnoho místa a jsou ideální pro použití tam, kde potřebujete šetřit místem. Tyto čalouněné taburety s opěrkou nabízí sice trochu omezený sedací komfort, nicméně jako sedací lavice do cukráren, kaváren nebo vinoték jsou ideálním nábytkem. Naše taburety s opěrkou zaujmou zajímavým poměrem kvalita/cena.

Čalouněné taburety s opěrkou

V naší nabídce najdete také čalouněné taburety rozmanitých tvarů. Kulaté, zatočené, segmenty s různými stupni (30°, 60°, 90°). Všechny taburety lze doplnit o dekorační knoflíky, nerezové krytky na nožičkách nebo vyšitým logem Vaší provozovny.

Taburety různé tvary

Taburety s opěradlem lze navíc sestavovat pomocí bočních spojů a vytvářet z nich lavice. Místo rohového dílu lze použít taburet se zvětšeným rozměrem. Tento taburet si můžete objednat buď celočalouněný, nebo s odkládací deskou.

Taburety s opěradlem

 

Čalouněné taburety a taburety s opěrkou sami vyrábíme. Můžete si zvolit vlastní barvu a materiál čalounění, barvu, provedení a tvar nožiček a v neposlední řadě také zdobení dekoračními knoflíky. Zajímavou možností je doplnění taburetů vyšívanými logy. Naše taburety  jsou odolné a jsou vhodné pro použití v profesionální gastronomii. Podívejte se do naší kategorie taburety a získejte přehled o všech tvarech, rozměrech a nabízených barvách.

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 18 users online. The most ever online is 77