Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Restaurační boxy CORIS

Restaurační boxy CORIS lze modulárně sestavovat do libovolných tvarů

Restaurační lavice CORIS je modulárním systém tvořený samostatnými elementy šíře 50 nebo 100 cm. Tyto lavice se vyrábí v několika výškách a všechny výšky i šířky lze navzájem kombinovat.

 
 
 
 
Uvodní text podkategorie sedacé lavice CORIS-1

Lavice do restaurace CORIS mají ergonomicky tvarovanou opěrku vyráběnou v několika výškách a jsou proto velmi pohodlné a dají se libovolně kombinovat. Pro svou konstrukci jsou velmi stabilní a jsou určené zejména pro použití v gastronomii. Své uplatnění najdou jako restaurační nebo jídelní rohové lavice. Primárně jsou díly určené k montáži na zeď. Po dohodě s odbytovým oddělením lze konstrukci upravit a můžete jednotlivé díly použít jako samostatně stojící restaurační lavice (ze zadní strany deska) nebo vytvářet restaurační boxy.

Jednotlivé díly vyrábíme v modulech 50 a 100 cm, rohový díl je cca 80x80 cm. Tyto restaurační sedací lavice nabízíme v několika výškách.

Jako nejvhodnější potahové látky doporučejeme textilní koženky z naší nabídky. Na přání lze tyto sedací lavice vyrobit i ve dvoubarevném provedení nebo v atypických šířkách. Zeptejte se na možnost individuální úpravy!

Tyto sedací lavice doporučujeme kombinovat s našimi bistro stoly a čalouněnou židlí z kategorie čalouněné a dřevěné židle.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 13 users online. The most ever online is 173