Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Kovové nohy ke stolu

Kovové nohy ke stolu nejen do restaurace.

Do každé restaurace patří stoly. Stoly můžete mít dřevěné (většinou na 4 nohách), nebo častěji stoly sestavené z desky a kovové nohy ke stolu. Při volbě vhodné nohy ke stolu je nutné vzít v úvahu rozměr desky a účel použití. Stoly do bistra nebo na venkovní zahrádku budou mít jiné nohy než ke stolu v restauraci, baru nebo lounge prostorách. Na venkovní předzahrádky jsou nejvhodnější nohy ke stolu vyrobené z nerezavějící oceli. Noha stolu bývá vyrobena z nerezavějící oceli, základna, většinou kvůli stabilitě, je zhotovena z těžké litiny a má pouze kryt z nerezavějící oceli. Tyto nohy ke stolu na zahradu nebo restaurační předzahrádku dobře odolávají povětrnostním vlivům a lze je používat na otevřeném prostranství.

Nohy ke stolu schomované

 

Naopak pro použití do interiérů se hodí nohy ke stolu, které mají povrch upravený do vysokého lesku. Jedná se o nohy chromované. Takovéto nohy ke stolu jsou vhodné pro použití například v kavárnách, cukrárnách nebo vinotékách.

Kovové nohy ke stolu chromované

 

Samostatnou kapitolou jsou klasické kovové nohy ke stolu. Tady je naše nabídka nejširší. Naše nohy ke stolu jsou hranaté, kulaté, pyramidové, jehlanové, obdélníkové a všechny varianty nabízíme i v několika rozměrech. Tyto kovové nohy mají litinovou základnu a nohu z ocelového profilu. Povrch je upravený práškováním většinou do černé barvy. Standardně nabízíme i nohy v barvě hliníkové. Jiné barvy (např. RAL odstíny) lze objednat po dohodě s odbytovým oddělením.

Kovové nohy ke stolu

 

 

Na restauračních předzahrádkách oceníte nohy ke stolu, se kterými se dá snadno manipulovat nebo kde je možné desku stolu sklopit. Tyto nohy ke stolu bývají většinou vyrobeny z hliníku a odolávají povětrnostním vlivům. Často bývají povrchově upravené do imitace bambusu nebo umělého ratanu. tak aby designově hodily k židlím a na zahrádce vytvářely příjemné prostředí.

Nohy ke stolu nerezové

Všechny nohy, jejich typy, modely a provedení si můžete prohléhnout v naší kategorii Nohy ke stolu.
Zajímají Vás Stolové nohy?

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 12 users online. The most ever online is 173