Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Stolové desky pro venkovní použití

Pro venkovní použití (na nezastřešeném prostoru) musí stolové desky splňovat určité parametry. Jsou vystaveny neustálému působení slunce, vody a vzdušné vlhkosti. Nezanedbatelnou roli hraje působení UV zážení a teplotní výkyvy.

 

Desky pro venkovní použití

Venkovní stolové pláty jsou konstruované tak, že odolávají dlouhodobě povětrnostním podmínkám a nemusíte je proto každý den uklízet na zastřešenou plochu. Použitým materiálem je většinou lisonavá pryskyřice s příměsí přírodních nebo umělých materiálů. Nejčastěji používané typy desek jsou pláty Werzalit, nebo Topalit stolové desky. Naše stolové venkovní desky doporučujeme kombinovat s produkty z kategorie kovové stolové podnože pro venkovní použití. 

V nabídce najdete také venkovní stolové pláty z Teakového dřeva. Samostatně nabízíme venkovní stolové pláty s nerezovým povrchem INOX.

 
 
 
 

Stolové desky pro venkovní použití

Požadavky na zahradní stolové desky pro venkovní použití jsou náročnější než na desky pro vnitřní použití. Stolové desky musí odolávat povětrnostním vlivům, výkyvům počasí, vzdušné a přímé vlhkosti atp.

Proto nabízíme zahradní stolové pláty, které odolné všem těmto podmínkám a jsou vyrobeny v kvalitě pro gastronomii. 

  • Topalitové desky, které nabízíme v mnoha moderních desénech a rozměrech, se vyznačují zejména dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům, rozměrovou stálostí a odolávají UV záření
  • Nerezové stolové desky mají MDF jádro a povrch je potažení jemnou nerezovou fólií
  • Teakové pláty pocházejí výrobních farem

Pro zajištění stability stolu je nutné dodržovat maximální rozměrové omezení, které uvádíme u každé stolové podnože.

Pro venkovní použití je nutné pozorně studovat doporučení, kde se uvádí, jestli je stolový plát voděodolný, nebo vodoodpudivý. Naše zahradní stolové desky pro venkovní použití odolávají povětrnostním vlivům, dobře snáší zvýšenou teplotu a nabízejí nadčasový design a přirozený vzhled.

TIP!!! Pro výrazné zdůraznění interiérového řešení můžete použít naše venkovní stolové desky také ve vnitřních prostorách interéru.

Více o stolových deskách zde.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 8 users online. The most ever online is 206