Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5

Vážení zákazníci, po dobu vánočních svátků (23. 12. 2019 - 5. 1. 2020) odpovídáme pouze na e-mailovou korespondenci.
V této době nebude probíhat expedice zboží.    Děkujeme za pochopení.

Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Sedací lavice a boxy

Lavice do restaurace přesně podle Vašich představ

Lavice do restaurace si sami vyrábíme. Přesně podle Vašich požadavků na rozměry nebo barevné kombinace. Naše čalouněné lavice uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Na všechny lavice poskytujeme záruku 4 roky na konstrukční pevnost. Odolné potahové koženky nebo látky zvýší životnost lavice. Naše čalouněné lavice přímo od výrobce jsou určeny pro profesionální gastronomii.
Pokud si nevíte rady s výběrem čalouněné lavice, zeptejte se našich konstruktérů na přednosti jednotlivých modelů. Oceníte výhodu spolupráce přímo s výrobcem. Zároveň Vám navrhnou nejlepší způsob využití prostoru. Pomoc si vyžádejte na odbytovém oddělení. 

 
 
 
 
Uvodní text kategorie sedací lavice a boxy -1

Lavice do restaurace OLBIA vyrábíme ve dvou výškách a můžete si zvolit potahovou látku z naší široké nabídky. Doporučujeme zejména odolné koženky nebo látky se zvýšenou odolností. Jednotlivé moduly mají samostatný sokl, který si můžete také objednat v různých barvách. Lavice OLBIA jsou díky integrovaným ocelovým prožinám velmi pohodlné.

Jako stůl k těmto čalouněným lavicím doporučujeme kombinaci kovových stolových podnoží a stolových plátů z naší nabídky. Sami si tak můžete sestavit právě takový stůl. jaký přesně vyhovuje vašim záměrům.

 
Uvodní text kategorie sedací lavice a boxy -2

Sedací restaurační lavice LUKA jsou koncipovány jako salostatně stojící moduly, které jsou čalouněné i ze zadní strany. Jsou vhodné k umístění ke zdi a můžeme nabídnout výrobu jak atypických rozměrů, tak i kombinaci potahových látek.

Tyto čalouněné lavice doporučujeme kombinovat s našimi kovovými bistro stoly.

 
Uvodní text kategorie restaurační lavice -3

Restaurační sedací čalouněné lavice MILANO splňují ty nejnáročnější požadavky pro použití v restauraci, recepci, pro čekárny nebo lobby místnosti. Libovolnou kombinací z ní uděláte třeba rohovou sedací lavici, nekonečnou řadovou lavici nebo s použitím přepážek i oddělovací restaurační boxy. Naše lavice MILANO vyrábíme v několika šířkách a můžete si zvolit potahovou látku z naší široké nabídky. Výhodou tohoto systému je jeho univerzálnost. Může být umístěný jak zády ke zdi, tak i systémem záda na záda. Jednotlivé lementy jsme schopni vyrábět i v atypických šířkách.

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy TRENTO -4

Restaurační lavice TRENTO jsou dalším produktem, kterým se snažíme nabídnout našim zákazníkům možnost, jak si zařídit interiér své restaurace nevšedním, ale 100% funkčním nábytkem. Čalouněné lavice TRENTO jsou modulární ve všech směrech. Jednotlivé elementy si můžete sestavovat podle libosti. Na přání Vám můžeme upravit jak šířku modulu, tak i výšku. Zajímavou možností je, že díly jednotlivých elementů můžeme čalounit každý v jiné barvě. Naše čalouněné lavice TRENTO do restaurace doporučujeme kombinovat a doplňovat o lounge konferenční stolky z naší nabídky.

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy CORTINA -5

Čalouněné lavice CORTINA představují další modelovou řadu z naší široké nabídky. Vyznačují se pohodlným čalouněním s výrazným členěním v opěradlové části. Tyto čalouněné lavice lze objednávat v různých barevných provedeních. Nabízíme také dvoubarevné provedení čalounění a barvu moření dřevěných noh si sami zvolíte podle aktuální nabídky. Tyto čalouněné lavice CORTINA Vás osloví poměrem výkon cena.

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy MADERA -6

Čalouněné lavice MADERA se vyznačují jednoduchými přímočarými liniemi a širokou škálou kombinačních možností.

Lavice Madera mají odolnou konstrukci, kvalitní čalounění a jsou cenově velmi zajímavé. Můžete volit z různých kombinačních možnosí a celkvé rozměry rádi přizpůsobíme a aktuálním požadavkům. Lze bez nadsázky říct, že lavice MADERA nejsou pouze restaurační lavice, ale také jídelní lavice nebo modulární lavice s mnoha přednostmi, které uvítáte v profesionální gastronomii.

Můžete si vybírat z následujících variant:

  • dřevěné nohy v mnoha barvách moření
  • dřevěné nohy v kombinaci s nerezavějícím olemováním
  • nohy z nerezavějící oceli
  • sokl jako podstavec v mnoha barevných dekorech

Samozřejmostí je široký výběr potahových látek od textilních koženek, přes odolné textilní materiály až po pravou kůži. Zajímavá je také nabízená barevná škála ve všech kategoriích.

 

Naše čalouněné lavice a restaurační boxy nabízí ideální řešení všude tam, kde je kladen důraz na variabilitu, jednotný design, účelnost a hlavně cenu. Nabízíme kvalitní sedací komfort v několika úrovních a za přijatelnou cenu. Naše čalouněné lavice jsou vhodné jak k použití pro restaurace, diskotéky, koktejl kluby, tak třeba i do recepcí, čekáren nebo předsálí. Většinu lavic jde libovolně sestavovat do různých tvarů a neocenitelnou výhodou našeho řešení je ta skutečnost, že umíme nabídnout u všech systémů výrobu dílů v atypických rozměrech.

Naše nabídka čalouněných lavic je nejenom modulární co do rozměrů, ale také co do potahových látek. Umíme nabídnout čalounění jak atypickými látkami, tak i látkami, dodanými zákazníkem. Nebojte se nás zeptat, jak si vybrat tu správnou lavici aby Vám restaurace splnila vaše očekávání.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 16 users online. The most ever online is 77