Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Čalouněné židle

Čalouněné židle pro restaurace a kavárny se vyznačují zejména vysokým sedacím komfortem

Čalouněné židle z naší nabídky jsou vyráběny s ohledem na požadavek na vysokou konstrukční pevnost a sedací komfort. Výběrem z mnoha barev moření a potahových materiálů přizpůsobíte čalouněné židle svým představám a požadavkům.

 
 
 
 

Pro čalouněné židle je vysoký sedací komfort podmínkou

U čalouněných židlí je sedací komfort a atraktivní vzhled na prvním místě. Vysokého sedacího komfortu je dosaženo použitím tvarově stabilní pěny v sedákové kvalitě nebo kombinací s plochými ocelovými pružinami. Tato kombinace zvyšuje u čalouněných židlí komfort sezení.

Samozřejmě je možné u čalouněných židlí kombinovat barvy dřevěných částí kostry s různými druhy potahových materiálů a docílit tak nespočet barevných provedení. V nabídce máme jednobarevné látky, látky s florálními ornamenty, s geometrickými tvary nebo látky přímo určené pro barevné kombinace.

Kombinace těchto materiálů umožní vznik atraktivních čalouněných židlí pro restaurace, hotely, kavárny nebo bistra. Právě široký výběr potahových materiálů umožní vyladit čalouněné židle přesně podle Vašich požadavků.

Přednosti čalouněných židlí z naší nabídky v kostce:

  • jsou žádané v gastronomii a komerčních provozech
  • vysoká stabilita a kvalita
  • vysoká konstrukční pevnost dřevěné kostry
  • design odpovídající aktuálním požadavkům
  • naše čalouněné židle je možné objednávat v různých barvách moření
  • až 160 variant potahových materiálů

Naše čalouněné židle a verze s loketní opěrkou jsou vhodné pro doplnění s ostatními židlemi pro restaurace, bistra, barovými židlemi nebo čalouněnými křesly. Takovou kombinací získáte kompletní vybavení restaurace, bistra, kavárny nebo hotelové lounge a lobby.

Prodloužit životnost čalouněné židle pro restaurace lze použitím vhodných podlahových kluzáků. Ztišíte provoz a čalouněné židle získají na profesionálním vzhledu. Navíc prodloužíte životnost nejen židle, ale také podlahy nebo koberce.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 13 users online. The most ever online is 173