Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Zahradní nábytek

Zahradní židle a stoly, nábytek pro venkovní použití.

Požadavky na moderní zahradní nábytek jsou velmi rozmanité. Zahradní nábytek musí splňovat náročné požadavky na pevnost, konstrukční stabilitu, zároveň musí být designově zajímavý a odolávat povětrnostním vlivům. Náš zahradní nábytek splňuje všechny tato nároky.

Najdete zde zahradní židle, plastové, kovové, hliníkové nebo skládací zahradní křesla. Většina našich židlí má možnost stohování. Dále venkovní zahradní stoly, hliníkové, kovové nebo stolové podnože pro venkovní použití. Vhodné stolové desky a pláty najdete v samostatné kategorii desky pro venkovní použití.

 

 
 
 
 

V kategorii zahradní nábytek nabízíme pouze nábytek, který je vhodný jak pro použití v profesionální gastronomii, tak i pro soukromé účely. Podle použitého materiálu rozeznáváme kovový zahradní nábytek, dřevěný zahradní nábytek je často označován jako teakový nábytek, plastové židle řadíme do kategorie umělý nebo plastový zahradní nábytek. Pro svou malou váhu a tudíž jednoduchou manipulaci je velmi oblíbený hliníkový zahradní nábytek. Tady vždy najdeme příznivý poměr cena a kvalita. Všechny výše uvedené typy zahradného nábytku najdete v naší kategorii zahradní nábytek.

Jsme přesvědčeni, že s naším zahradním nábytkem vybavíte svou restauraci, kavárnu, bistro nebo restaurační předzahrádku tak, že se v ní budou vaši hosté cítit spokojeně.

 

Zahradní nábytek a nábytek pro terasy

Venkovní prostory jako jsou kavárny, bistra, restaurační předzahrádky nebo hotelové terasy se těší stále větší oblibě. Pokud to počasí dovolí, hosté vyhledávají radši místo na slunci a čerstvném vzduchu než pobyt v uzavřeném prostoru. Gastronabytek24.cz nabízí kompaktní ucelenou řadu zahradního nábytku pro tyto příležitosti. Najdete u nás jak zahradní nábytek pro venkovní bistra, kavárny nebo cukrárny, tak i nábytek pro pivní a restaurační zahrádky.

Gastronabytek24.cz nabízí zahradní nábytek, který zatraktivní vaše venkovní prostory a hosté se budou cítit příjemně.

Požadavky na zahradní nábytek jsou velmi různorodé. Ten by měl splňovat poslední módní trendy, měl by být odolný, snadno udržovatelný, měl by mít možnost stohování. Správný zahradní nábytek pro gastronomické provozovny by měl mít možnost stohování , neměl by být příliš těžký ale zároveň by měl být odolný vůči povětrnostním vlivům. Zahradní nábytek nabízený prostřednictvím portálu Gastronabytek24.cz splňuje všechny tyto požadavky pro hoteliérství a gastronomii. Zahradní židle jsou vyrobeny z umělého ratanu, plastu nebo kovu nebo kombinace kovu a plastu. Stejně tak nabízíme ucelený sortiment stolových podnoží a stolových plátů. Stolové podnože pro venkovní použití jsou nejčastěji vyrobeny z nerezavějící oceli nebo litiny. Venkovní Topalitové desky nebo teakové stolové pláty jsou nejvhodnějšími kombinacemi pro tyto venkovní zahradní stolové podnože. Zahradní stoly si tak můžete sami sestavit. Náš zahradní nábytek promění vaši terasu nebo restaurační předzahrádku v útulné prostranství, kde se budou hosté cítit spokojeně.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 6 users online. The most ever online is 206