Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Kovové židle Combisit

Kovové židle COMBISIT pro konference a do jednacích místností

Hledáte univerzální kovové židle a potřebujete vybavit jednací sály, konferenční místnosti, školicí střediska, čekárny, kantýny nebo kanceláře? Pravděpodobně oceníte naši nabídku variabilního systému COMBISIT. Sami a online si kombinujete typ sedákové tvarovky nebo tvaru kovové kostry. Všechny kovové židle mají možnost stohování a tím šetří místo v době, kdy je nepotřebujete.

 
 

Všechny položky Kostra A Kostra B Kostra C Kostra D Kostra E Kostra F Sedák 10 Sedák 20 Sedák 30 Sedák 31 Sedák 40 Sedák 41 Sedák 42 Sedák 43 Sedák 51 Sedák 60 Sedák 70 Sedák 80 Kovové lavice

 
 

Navíc si sami zvolíte barvu sedákové tvarovky a potahové látky.

 
Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 6

Tyto ergonomické židle pro každou příležitost kombinují funkčnost a nadčasový jednoduchý design. Jedná se o velmi kvalitní výrobek pro profesionální použití v komerčních prostorách nebo v gastronomii. Sami si zvolte tu pravou židli, která se vám líbí nebo vyhovuje designem pro Vaše potřeby.

Sami si vyberete tvar sedáku:

 
Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 2
 

Sami si vyberete tvar kovové  kostry. Navíc si můžete zvolit možnost spojování do řady, vytvoříte tak kompaktní sedadlové řady např.do přednáškových sálů, kostelů nebo konferenčních prostor.

 
Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 4
 

Závěrem si můžete sami zvolit vhodný typ podlahového kluzáku k ochraně Vaší podlahy. Úplný přehled vhodných kluzáků najdete v naší kategorii podlahové kluzáky.

 
Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 8
 
Uvodní text kategorie kovové židle COMBISIT 9

Kovové židle s možností stohování jsou ideální pro konference a školící místnosti.

Naše kovové židle COMBISIT doporučujeme kombinovat buď s bistro stoly nebo s kovovými sklapovacími stoly z naší nabídky.

Jak máte možnost se sami přesvědčit, naše kovové židle COMBISIT jsou opravdu velmi variabilní, stabilní a nabízejí nesčetně mnoho barevných a tvarových kombinací. Připočteme-li tradiční evropské zpracování, solidní konstrukci a již zmiňovanou varialbilitu, jedná se opravdu o profesionální výrobek, který můžete využít jak ke komerčnímu použití, tak i v gastro provozech. Naše kovové židle se můžou pochlubit vynikajícím poměrem výkon/cena. 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 7 users online. The most ever online is 206