Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Barové židle

Dřevěné čalouněné barové židle od výrobce

Čalouněné barové židle nejen prodáváme, ale i vyrábíme! Vždy klademe důraz na kvalitní zpracování a hlavně konstrukční pevnost. Vždyť nabízíme barové židle do zátěžových provozů. Na řadu našich židlí nabízíme 4letou záruku na konstrukční pevnost. Naše dřevěné čalouněné barové židle můžete navíc opatřit krytkou chránící nožní spoje. Krytky jsou buď z nerezavějící oceli, nebo z mosazi. Vedle toho, že prodloužíte životnost takového barovky, můžete takovou krytku použít i jako dekorační doplněno stávajícího interiéru.

 

                               Pro vstup do požadované kategorie klikněte na obrázek.

 
 
 
 

Prohlédněte si nejen naše dřevěné barové židle pro restaurace, ale také barové židle do kuchyně. Kuchyňské barovky mají nižší sedací výšku (nejčastěji 60 cm). K našim barovým židlím se idálně hodí naše barové stoly, jak kovové tak i dřevěné barové stoly.

Vždy se snažíme, aby naše barové židle a barové stoly měly stejný, nebo podobný design. Umožňujeme tak vytvářet designové rodiny. Pochopitelně ke každé barové židli najdete v podobné designu i čalouněné dřevěné židle.

Pokud by vás neuspokojila naše nabídka předchystaných barových stolů, můžete si ho sami sestavit. Stačí se podívat na barové kovové podnože a kombinovat se stolovými pláty v patřičném designu, provedení a barvě.

 

Dřevěné nebo kovové barové židle pro restaurace a komerční využití

Na našem obchodním portále Gastronabytek24.cz nabízíme široký výběr barových židlí vyrobených ze dřeva nebo kovu. Všechny modely jsou určeny pro vybavování interiérů a  můžete si je zakoupit online za atraktivní ceny. Vzhledem k vysoké kvalitě zpracování, designu a funkčnosti najdou naše barové židle univerzální použití, ať už pro restaurace, bistra,do komerčních protor nebo pro domácnosti. Při výběru nabídky našich barových židlí nejen pro catering nebo komerční prostory jsme kladli důraz na tu skutečnost, aby se každý model hodil k našim barovým stolům. Například u kovových barových židlí vždy najdete takový kovový barový stůl, který bude designem podobný k barovým židlím. Tak můžete vytvořit vždy jedinečný designový set. Pro dřevěné barové židle jsme vytvořili “designovou rodinu“ sestávající z barové židle, barovky bez opěradla, kuchyňské barové židle a k nim odpovídající stoly v příslušných výškách. Samozřejmě si můžete vybrat mezi různými barvami moření kostry rámu a potahové látky. Tyto možnosti Vám dávají neomezenou volnost v designu.

4 letá záruka na konstrukční pevnost

Dřevěné barové židle jsou vyrobeny převážně z masivního buku tradičními metodami lepených čepů a dlab. Použité dřevo pochází většinou z evropských lesů z FSC certifikovaných zdrojů. U mnoha produktů naleznete symbol, kterým dostáváte od výrobce 4letou záruku na konstrukční pevnost kostry židle. Tato samozřejmě platí pouze za předpokladu standardního užívání a při zachování obvyklých podmínek provozu.

Naše kovové nebo dřevěné barové židle pro stravování a komerční využití jsou vždy vybaveny podlahovými kluzáky, Jejich typ, zda plastové nebo filcové, si sami zvolíte podle druhu podlahy.

Více o barových židlích.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 5 users online. The most ever online is 206