Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Kovové židle

Kovové židle do restaurace, bistra nebo jídelny.

Ideální židle pro použití v jídelnách, bistrech, nebo v restauracích typu fast food, jsou právě kovové židle. Vynikají vysokou pevností a jednoduchou údržbou.

 
 

Všechny položky Dřevěný sedák Čalouněný sedák Plastový sedák Možnost stohování

 
 
Uvodní text podkategorie kovové židle -1

Vyberte si ty pravé kovové židle!

Většina našich židlí má tu vlastnost, že je můžete stohovat. Najdou proto uplatnění třeba jako jevištní židle, židle do konferenčních nebo přednáškových sálů. Některé modely můžeme na přání opatřit čalouněným sedákem nebo opěrkou.

Většina těchto kovových židlí jsou nečalouněné. Proto je můžete bez problémů používat jako bistro židle, židle pro fast food nebo do závodní kantýny. Ideláně můžete naše kovové židle doplnit o kovové stoly na jedné centrální noze. V takovémto případě doporučujeme navštívit naši kategorii bistro stoly a stolky nebo si takovýto stůl sestavit sami.

V kategorii kovové centrální nohy si vyberete vhodné stolové podnože a doplníte je o stolové desky. Typ stolové desky záleží na způsobu použití.

Naše židle ale můžete požít i jako kovové židle na terasu, jako skládací židle nebo zahradní židle.

 

Nemůžete si vybrat ty správné kovové židle do konferenčních sálů, jednacích místností, čekáren nabo fast food restaurace? Nemáte jasno v provedení kovové židle? Zkuste použít našich předchystaných filtrů na začátku přehledu modelů. Jednoduchou selekcí se vám se budou zobrazovat požadované předchystané varianty.

Více o levných kovových židlích.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 3 users online. The most ever online is 206