Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Stolové pláty a desky

Stolové pláty a desky nejen pro restaurace nebo stolové podnože. Stolové pláty a desky nabízíme v různých materiálech a tvarech. Kulaté stolové desky nebo hranaté pláty ke stolům dodáme jak laminované, umakartové, dýhované nebo z masivního dřeva. Nabízíme i desky v barvách EGGER, KRONO SPAN, PFLEEIDERER, atp. Různé rozměry desek jsou samozřejmostí. Zajímavý výběr nabízí kategorie stolové desky a pláty pro venkovní použití, jako jsou desky typu Werzalit, Topalit, nerezové povrchy nebo přírodní žula. Nabízíme také skleněné stoly a stolové desky.

 
 
 
 

Stolové pláty a desky pro vnitřní i venkovní použití

Gastronabytek24.cz nabízí špičkové stolové pláty a desky pro vnitřní i venkovní použití

Stolové desky a pláty by měly dobře vypadat a měly by mít praktické vlastnosti, ideální stav je sloučení obou těchto předností. Doplněním o vhodné stolové podnože nebo barové stolové podnože vzniknou např. kovové bisto stoly, restaurační stoly nebo kovové barové stoly, u kterých se budou hosté cítit příjemně. Gastronábytek24 nabízí široký výběr stolových plátů v různých tvarech, rozměrech, barvách moření jak venkovních tak i pro vnitřní použití.

Stolové desky pro vnitřní použití:

Tyto stolové desky nabízíme ve stejné barvě moření jako naše dřevěné židle a barové židle. Naše stolové desky a pláty jsou vyráběné v gastro kvalitě a jsou tedy vhodné pro použití do restaurace. Zákazník určitě ocení dlouhou životnost a trvanlivost. Provozovatel zase ocení jednoduchou montáž na naše stolové podnože. Některé stolové desky mají přichystané otvory pro uchycení stolové desky ke stolové podnoži.

Stolové desky pro venkovní použití:

  • Topalitové desky, které nabízíme v mnoha moderních desénech a rozměrech, se vyznačují zejména dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům, rozměrovou stálostí a odolávají UV záření
  • Nerezové stolové desky mají MDF jádro a povrch je potažení jemnou nerezovou fólií
  • Teakové pláty pocházejí výrobních farem

Pro zajištění stability stolu je nutné dodržovat maximální rozměrové omezení, které uvádíme u každé stolové podnože. Pro venkovní použití je nutné pozorně studovat doporučení, kde se uvádí, jestli je stolový plát voděodolný, nebo vodoodpudivý. Naše zahradní stolové desky pro venkovní použití odolávají povětrnostním vlivům, dobře snáší zvýšenou teplotu a nabízejí nadčasový design a přirozený vzhled.

Více o stolových deskách zde.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 19 users online. The most ever online is 206