Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Stolové desky skleněné

Skleněné stolové desky na stůl a konferenční stoly

Naše stolové skleněné desky jsou vyrobeny z bezpečnostního skla. Síla desky je 10 mm a mají zabroušené hrany a můžete si je objednat v různých provedeních. V naší nabídce najdete skleněné desky na stůl se satinovaným (pískovaným) povrchem, desky z čirého skla nebo skleněné desky s probarveným povrchem. Naše stolové desky stolu již obsahují adaptér pro upevnění na stolové podnože.

 Vysvětlivky značek u stolových podnoží

Možno montovat skleněnou desku. - tímto symbolem jsou označovány stolové podnože, které lze kombinovat se skleněnými deskami 

Kombinací skleněné desky na stůl a vhodné stolové podnože vznikne moderní a elegantní stůl. Lounge stoly, skleněné bistro stoly a skleněné konferenční stolky najdete v našich kategoriích. Stolové skleněné desky z naší nabídky jsou určeny pro použití v interiérech.

 
 
 
 

Skleněné stolové desky nabízíme jak čiré transparentní, tak i jako skleněné stolové desky probarvené nebo pískované (satinované). Všechny stolové desky jsou vyrobeny z bezpečnostního 10 mm silného skla. Všechny skleněné stolové desky obsahují adaptér pro uchycení na většinu našich stolových podnoží s kulatou centrální nohou.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 7 users online. The most ever online is 206