Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Bistro stoly

Kulaté nebo hranaté stoly pro bistra, do restaurace nebo fast food vyrábíme v mnoha tvarech, rozměrech a provedení.

V této kategorii bistro stoly a stolky nabízíme široký sortiment stolů pro použití nejen do restaurace, ale třeba do kavárny nebo pro zařízení rychlého občerstvení - fast food stoly. Naše stoly najdou uplatnění v kavárnách, bistrech, cukrárnách nebo v domácnostech.

 
 
 
 
Uvodní text podkategorie bistro stoly -1

Sestavte si vlastní bistro stoly!

Všechny naše bistro stoly jsou tvořeny jako sestava libovolné stolové podnože (stolové nohy) a vhodného stolovového plátu.

Vhodný typ centrální nohy si můžete vybrat v naší kategorii stolové podnože a volně kombinovat s vhodným povrchem stolu. Široký výběr co do tvarů nebo použitých materiálů (lamino, laminát, dýha, masiv nebo sklo) najdete v naší sekci stolové desky a pláty.

Upozorňujeme, že při volbě stolového plátu pro bistro stoly vedle designu, je nutné brát ohled také na způsob používání. Je rozdíl v používání pro stoly do restaurace a bistro stoly a stolky. Pro náročné provozy doporučujeme bistro stoly, které mají laminované stolové desky a pláty.

Naše kovové bistro stoly lze dobře kombinovat a doplňovat o čalouněná křesla nebo lounge hotelové křesílka a vytvýřet příjemné a útulné prostředí pro restaurace, bavárny nebo lounge prostory.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 2 users online. The most ever online is 206