Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5


Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Křesla a křesílka

Nabízíme kvalitní čalouněná křesla, hotelová křesla a křesla do restauarce, kavárny nebo lounge prostor. Potahovou látku si můžete sami zvolit, stejně jako barvy moření dřeva. Sedací výška křesílek je odvykle 49 cm a proto jsou především určena místo židlí pro restaurace, kavárny nebo bistra.

 
Uvodní text podkategorie křesla a křesílka 2

Jako doplněk k našim křeslům doporučujeme použít vhodné stolové podnože z naší nabídky a odpovídající stolové desky. Kombinací obou produktů dosáhnete optimálního výsledku a umocníte celkový dojem ze své restaurace.

Pokud si nejste jisti volbou kovového stolu, podívejte se do naší kategorie kovové bistro stoly, kde jsme pro vás připravili nějaké nejčastěji používané kombinace kovových centrálních podnoží a stolových plátů.

Vedle uváděných potahových látek nabízíme i další jiné možnosti k čalounění (jako antibakteriální koženky, vlněné látky, ECO Soft koženky atp.). Osobně si můžete vybrat z naší kategorie potahové látky a dohodnout čalounění s naším odbytovým oddělením. Obzvláště vyniknou potahové látky určené k barevným kombinacím.

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 19 users online. The most ever online is 77