Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Venkovní stolové desky

Zahradní a venkovní stolové desky

Požadavky na venkovní stolové desky jsou mnohem náročnější než u desek pro vnitřní použití. Jedná se zejména o působení povětrnostních vlivů, kdy jsou tyto stolové desky vystaveny dlouhotrvající zátěži v podobě vysoké vlhkosti nebo extrémních teplot. V naší nabídce najdete přesně tyto stolové desky v mnoha různých materiálech, tvarech, rozměrech a dekorech. Každý si vybere podle svých představ a požadavků. Velmi oblíbené jsou venkovní stolové desky v provedené TOPALIT nebo WERZALIT. V naší nabídce najdete také zahradní stolové desky z přírodních materiálů jako je TEAK nebo AKÁCIE. Do zátěžových provozů nabízíme nerezové stolové desky s povrchem potaženým tenkou kovovou fólií z nerezového dřeva.

 
 
 
 

Stolové desky pro venkovní použití

Stolové desky pro venkovní použití jsou navrženy z takových materiálů, aby těmto extrémním vlivům bez problémů odolávaly. Jedná se zejména o působení:

  • vody (rozlitá voda, déšť)
  • sněhu
  • mrazu
  • UV záření
  • mechanickému namáhání (poškrábání)

Za tím to účelem byly vyvinuty speciální nosné materiály jako pryskyřicové směsi, epoxydové směsi lisované za vysokých tlaků a teplot nebo použití odolných přírodních materiálů.

Venkovní stolové desky můžeme dělit podle nosných nebo použitých materiálů.

Nejčatěji používané materiály a členění venkovnícjh stolových desek je:

  • Topalitové stolové desky
  • teakové stolové desky
  • nerezové stolové desky
  • kompaktní stolové desky 

Topalitové stolové desky
Pro tyto venkovní stolové desky je nosný materiál tvořen směsí dřevěných pilin a vhodných pryskyřic lisovaných za vysokých teplot. Topalitové stolové desky nabízíme v mnoha rozměrech a barevných desénech. Můžeme je dokonce opatřit i vlastním logem.

Teakové stolové desky
Tyto venkovní stolové desky jsou vyrobeny z přírodního teakového dřeva a jsou velmi oblíbené pro svůj design a funkčnost. Zahradní stolové desky z teakového dřeva jsou dodávány v surovém stavu a doporučujeme je pravidelně opatřovat impregnačním nátěrem.

Nerezové stolové desky
Venkovní nerezové stolové desky jsou tvořeny jádrem z dřevotřískové desky, opatřené na povrchu jemnou fólií z nerezového plechu. Hrany desky jsou tvořeny hliníkovým profilem. Tyto nerezové stolové desky jsou vodoodpudivé avšak nikoliv vodotěsné. Nesmí docházet k dlouhodobému styku se stojící vodou. Nově však můžeme nabídnout i nerezové stolové desky potažené nerezovou fólií kompletně, včetně hrany. Potom se z ní stává plnohodnotná venkovní stolová deska.

Kompaktní laminátové stolové desky
Vyto stolové desky jsou vyrobeny na bázi lisovaného polymeru opatřeného na povrchu vrstvou odolného laminátu v různých barvách. Tyto kompaktní desky můžou být vyrobeny v tenké síle (nejčastěji 1 cm) a své uplatnění najdou zejména v bistrech, závodních jídelnách nebo častěji jako designový prvek pro dotvoření zajímavého interiéru. 

Všechny venkovní stolové desky nabízíme v mnoha tvarech (hranaté, obdélníkové nebo kulaté) a barvách a dooporučujeme je kombinovat s venkovními stolovými podnožemi a centrálními nohami.

Více o stolových deskách zde.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 12 users online. The most ever online is 173