Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Zahradní stoly

Zahradní stoly

Naše zahradní stoly stejně jako zahradní židle splňují podmínky pro pobyt na otevřeném prostranství. V naší nabídce zahradních stolů najdete jak hliníkové zahradní stoly, tak i kovové zahradní stoly nebo stoly dřevěné. Designově jsou navrženy tak, aby tvořily jednotný celek a jejich použitím dosáhnete skvělého estetického výsledku. Hliníkové zahradní stoly jsou levné a řadu z nich nabízíme v akční nabídce.

Pokud nenaleznete v naší nabídce odpovídající zahradní stůl, můžete si ho sami sestavit. Navštivte kategorii stolové podnože pro venkovní použití a vyberte si odpovídající vzhled. Tyto kovové stolové podnože můžete doplnit o zahradní stolové desky pro venkovní použití taktéž z naší nabídky.

 
 
 
 

Zahradní stoly

Obchodní portál Gastronabytek24.cz nabízí široký sortiment zahradních stolů jak pro pivní nebo restaurační předzahrádky, taj i pro pouliční kavárny, hotelové terasy nebo podobné zařízení. Všechny zahradní stoly z naší nabídky jsou v kvalitě vyhovující pro gastronomické provozy.

Venkovní zahradní stoly nabízíme jak skládací nebo sklapovací, tak i v pevném provedení, jako venkovní bistro nebo zahradní stoly pro restaurace. Většinou se jedná o zahradní stoly s nerezovou kovovou centrální nohou doplněnou o vhodný stolový plát.  Nejčastěji je tento venkovní stolový plát vyroben z teakového nebo akáciového dřeva. Nabízíme ovšem i zahradní stoly s nerezovou nebo Topalitovou deskou. Topalitové stolové pláty jsou nejčastěji  používané desky společně s deskami typu HPL. 

Pokud si sami nevyberete vhodný venkovní zahradní stůl, můžete si ho sami sestavit. V naší kategorii zahradní stolové podnože nebo stolové pláty pro venkovní použití si vyberete právě tu odpovídající podnož a plát.

Nabízíme zahradní stoly a zahradní barové stoly za atraktivní ceny

Naše zahradní stoly se vyznačují vysokou stabilitou, dlouhou životností a snadnou údržbou. Zajímavý design a možnost kombinovat zahradní stoly se zahradními židlemi jsou základem k dosažení atraktivního vzhledu vaší restaurační předzahrádky, který ocení nejen Vaši zákazníci, ale také kolemjdoucí nebo spolupracovníci. 

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 3 users online. The most ever online is 206