Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Umělý ratan

Umělý ratan

Ratanový zahradní nábytek je tvořen odolnou, většinou hliníkovou konstrukcí, která je kompletně opletená materiálem, kterému se říká umělý ratan. Umělý ratan je nejčastěji tvořen plochým polyethylenovým páskem, avšak může být i kruhového průřezu. Nábytek z umělého ratanu dobře snáší pobyt na volném prostranství a odolává působení povětrnostních vlivů.

Umělý ratan je ideální na oplétání jak pro zahradní židle, tak i pro zahradní stoly. Zahradní nábytek z umělého ratanu je lehký a dá se s ním dobře manipulovat.  

 
 
 
 

Materiál umělý ratan je vhodný pro zahradní židle, stoly lounge sedací sestavy a pro použití v gastronomii. Umělý ratan odolává povětrnostním vlivům.

Námi nabízený zahradní nábytek z umělého ratanu se vyznačuje trvalou hodnotou díky umění tradičního výpletu. Tento umělý výplet na hliníkové kostře, navíc povrchově upravené práškováním do vhodné barvy, garantuje unikátní vzhled u každého výrobku. K výpletu se používá plochý pásek z polyethylenového materiálu, který odolává UV záření a povětrnostním vlivům.

Zahradní nábytek s umělým výpletem (umělým ratanem) je přes svou malou váhu díky kvalitnímu zpracování velmi stabilní, snáší vysoké zatížení a je navíc stohovatelný. Pro venkovní terasy a restaurační předzahrádky se náramně hodí naše křesla a židle z umělého ratanu. Tyto zahradní křesla a židle můžete kombinovat jak s jídelními stoly, tak i v lounge prostorách.

K dokonalé kombinaci však nabízíme ratanové zahradní stoly, jejichž hliníková kostra je opletená umělým ratanem a nejčastěji doplněna skleněnou stolovou deskou.

Samostatnou kategorii tvoří moderní, ležérní a modulární ratanové sedací lavice a sedačky. Tyto lounge sestavy lze použít i na otevřeném prostranství a díky materiálu umělý ratan dobře snáší povětrnostní vlivy. Naše ratanové sedačky jsou doplněny pohodnými poduškami v různých barvách.

Matriál umělý ratan použitý k výpletu je vyrobený na polyethylenové bázi, má zvýšenou odolnost proti protržení a odolává UV záření. Samozřejmostí je, umělý ratan je barevně stálý, odolává výkyvům teplot a povětrnostních vlivů.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 13 users online. The most ever online is 173