Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Zahradní stolové podnože

Venkovní nohy ke stolu

Zahradní kovové podnože a venkovní nohy ke stolu jsou určeny pro použití na volných prostranstvích, hotelových terasách nebo v restauračních předzahrádkách. Použitý materiál je volen tak, aby odolával povětrnostním vlivům. Zahradní kovové nohy ke stolu jsou nejčastěji vyráběné z materiálů:

  • nerezavějící ocel
  • eloxovaný hliník
  • litina

Zahradní nohy ke stolu nabízíme v mnoha tvarech (hranaté, kulaté) a v různých výškách (lounge, restaurační nebo barové stoly). Všechny tyto materiály dobře snáší extrémní výkyvy počasí a jsou vhodné pro použití v profesionální gastronomii. Naše venkovní stolové nohy jsou určeny pro kombinaci a doplnění o venkovní stolové desky z naší nabídky.

 
 
 
 

Nerezové zahradní nohy ke stolu

Nerezové stolové podnože a nohy ke stolu jsou tvořeny těžkou základnou, která je zakryta nejčastěji krytkou z nerezavějícího plechu. Stojka nohy – centrální noha – je tvořena profilem z téhož materiálu.

Hliníkové venkovní nohy ke stolu

Hliníkové nohy ke stolu mají nejčastěji těžkou kovovou základnu krytou hliníkovým výliskem doplněným o centrální nohu z hliníkového profilu. Hliníkové zahradní nohy ke stolu jsou často opatřeny krycím eloxovaným nátěrem pro zabránění povrchové oxidace a jejich následnému zešednutí.

Litinové venkovní nohy

Čistý povrch a dokonalý design navozující rustikální vzhled umožňuje použití surové litiny. Litinové nohy ke stolu nabízíme v mnoha tvarech a provedeních. Litinové zahradní podnože se nejčastěji používají v kombinaci se zahradním nábytkem nebo tradičními židlemi z ohýbaného dřeva. Litina je povrchově upravená práškováním do černé barvy.

Více o stolových nohách.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 18 users online. The most ever online is 173