Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Kovové lavice do čekáren

Kovové lavice do čekáren, recepcí nebo do administrativních prostor

 
Úvodní text podkategorie lavice do čekáren 2

Hledáte variantu, jak zajistit dostatek sedacích míst pro čekající hosty a přitom šetřit místo v čekárně? Kovové lavice do čekáren je tím správným řešením. Robustní konstrukce, umožňující jak samostatné umístění do prostoru nebo pevnou instalaci k podlaze, snadná hygienická údržba a možnost volby jak čistě dřevěných sedáků, s čalouněním nebo plastových sedáků, splní všechny tyto požadavky.

Kovové lavice s dřevěným sedákem řady COMBISIT nebo plastové lavice do čekáren řady SIMO, je možné konfigurovat podle vlastních představ. Sami si zvolíte počet sedáků, rozmístění sedáků, typ sedáků a vložení odkládacího stolečku, podle potřeby. Naše lavice do čekáren jsou robustní konstrukce, flexibilní, vyznačují se dlouhou životností a hlavně snadnou údržbou.

Zajímavostí může být dodatečná instalace doplňků jako je USB nabíječka, hygienické oddělovací zábrany nebo samostatný odkládací stůl ve stejném designu.

 
 
 
 

Kovové lavice jsou specifickým sedacím nábytkem. Jeho použití je ideální všude tam, kde se očekává pevný systém sezení, počet sedáků a umístění lavice. Můžete volit z varianty 2- až 5-sedáků s možností vložení odkládacího stolečku. Výhodnou kombinací na praktičnost a udržení hygienických požadavků se jeví použití sedáků s HPL (vysokopevnostní laminát) úpravou. Tyto materiály navíc můžete volit v několika barvách.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 5 users online. The most ever online is 206