Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Textilní koženka se strukturovaným povrchem

Uvodní text podkategorie Textilní koženka se struktovaným povrchem 1

Potahová látka Textilní koženka

Textilní koženka jako potahová látka nabízí široké spektrum možností pro použití nejen v gastronomii. U této potahové látky vynikají zejména takové vlastnosti, jako je snadná a jednoduchá údržba, široký sortiment barev, na první pohled k nerozeznání od pravé kůže a příjemný povrch na omak.

 
Uvodní text podkategorie Textilní koženka se struktovaným povrchem 2

Textilní koženku nabízíme v několika kvalitativních úrovních. Nejvíce používaným typem je koženka se strukturovaným povrchem, dále nabízíme koženku typu ECO Soft, koženku ve stylu Antik Optik nebo koženku pro náročné provozy (jde o koženku s antibakteriální úpravou, bez FT změkčovadel) jako jsou dětské provozy, prostory v pečovatelských domech, atd.

 

Naše textilní koženky jsou velmi kvalitní a za dlouhou dobu jejich používání k čalounění sedacího nábytku v náročných vysokozátěžových gastro porovozech, jsme nezaznamenali žídné negativní reakce našich zákazníků. Tato textilní koženka je při čaounění našich výrobků nabízena bez příplatků, v mnoha barevných provedeních a můžete si ji zakoupit samostatně i jako metráž.

Upozorňujeme zákazníky, že minimální množství pro objednání je 5 běžných metrů pro textilní koženku a 10 běžných metrů pro potahovou látku!

 
 
 
 

Způsoby údržby

Žádné zvláštní požadavky na údržbu. Při zněčištění jednoduše omýt vlhkým hadříkem. Může se použit i teplá voda např. s mýdlem. Při větším znečištění se může použít i čistý technický líh. Po čištění vždy omýt obyčejnou vodou a vysušit čistým hadříkem.

Upozornění!! Nikdy nepoužívat saponátové a desinfekční prostředky koncentrované! Nutno chránit před organickými rozpouštědly. Doporučujeme také chránit povrch před potřísněním od čaje, kávy, kečupu, červeného vína atp. V případě potřísnění okamžitě očistit povrch výše uvedeným způsoben.

Upozorňujeme na pouštění barev nekvalitního denimového oblečení jako jsou montérky, pracovní oděvy atd. Ve spojení s potem můžou zanechat neodstranitelné skvrny!

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 2 users online. The most ever online is 206