Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Textilní koženka Antik Look

Uvodní text podkategorie Textilní koženka Antik Look1

Textilní koženka Antik Look

Potahová textilní koženka určená k čalounění sedacího nábytku je odolná, snáší mechanické namáhání, je trvanlivá, jednoduchá na údržbu a proto je předurčená pro použití zejména v gastronomických provozech. Pokud potřebujete očalounit i nábytek, který jste si již dříve koupili, můžete si tuto potahovou koženku u nás objednat jako metráž.

 
Uvodní text podkategorie Textilní koženka Antik Look2

Textilní koženka v úpravě Antik Look (Optik) je vyrobena se zvláštním povrchem, připomínajícím strukturu Antik optik. Tato povrchová úprava představuje současný móní trend a je vhodná zejména k čalounění nábytku do lounge prostor, nebo k čalounění židlí a křesel.

Upozorňujeme zákazníky, že minimální množství pro objednání je 5 běžných metrů pro textilní koženku a 10 běžných metrů pro potahovou látku!

 
 
 
 

Způsoby údržby

Žádné zvláštní požadavky na údržbu. Při zněčištění jednoduše omýt vlhkým hadříkem. Může se použit i teplá voda např. s mýdlem. Při větším znečištění se může použít i čistý technický líh. Po čištění vždy omýt obyčejnou vodou a vysušit čistým hadříkem.

Upozornění!! Nikdy nepoužívat saponátové a desinfekční prostředky koncentrované! Nutno chránit před organickými rozpouštědly. Doporučujeme také chránit povrch před potřísněním od čaje, kávy, kečupu, červeného vína atp. V případě potřísnění okamžitě očistit povrch výše uvedeným způsoben.

Upozorňujeme na pouštění barev nekvalitního denimového oblečení jako jsou montérky, pracovní oděvy atd. Ve spojení s potem můžou zanechat neodstranitelné skvrny!

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 8 users online. The most ever online is 206