Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Barvy dřeva dub masiv

Masivní dub jako ideální materiál pro gastronomii

Materiál dub masiv je velmi ceněný svou kresbou dřeva, povrchovou strukturou a mechanickými vlastnostmi. Masivní dub, použitý na židle, stoy nebo stolové desky, se vyznačuje kvalitou zpracování a snadnou údržbou.

Povrchové dokončení masivního dubu se provádí nejčastěji olejováním, voskováním nebo kombinací obého.Všechny způsoby dokončení propůjčují povrchu sametový, teplý vzhled a jsou příjemné na omak.

Výjimečně se používá dokončení bezbarvým nebo tónovaným lakem pro dosažení lehce zbarveného povrchu. Nedoporučuje se moření nebo úprava výraznými barevnými tóny, kdy dojde ke zvýraznění už tak barevné struktury dřeva a celkový efekt, proč je použitý právě tento typ materiálu, zanikne.

 
 
 
 

TIP!!! Povrchy stolových desek z materiálu masivní dub jsou ideální pro použití v profesionální gastronomii.

Díky povrhu upraveného olejováním nebo voskováním odolávají působení vody. I když vznikne poškození, oprava a uvedení do původního stavu je velmi jednoduché. Stačí povrch přebrousit jemnou brusnou houbičkou a znovu nanést olej nebo vosk. Masivní dub si obnoví svůj vzhled a i po letech bude působit neustále svěžím a dokonalým vzhledem.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 2 users online. The most ever online is 206