Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Čalouněné sedačky DIVAN

Úvodní text podkategorie DIVAN 1

Čalouněné moderní sedačky DIVAN Lounge

Lounge čalouněné sedačky řady DIVAN jsou modulární moderní sedačky určené k individuálnímu sestavování do potřebných tvarů. Díky integrovaným pružinám v sedáku, délce sedáku a sklonu opěrky jsou tyto sedačky vhodné ke krátkému vypití kávy i celovečernímu posezení.

V kombinaci s vysokou konstrukční pevností jsou čalouněné sedačky DIVAN určené k profesionálnímu použití v recepcích, lobby, lounge prostorách, čekárnách nebo klubech. Čalouněnou řadu sedaček DIVAN je možné potáhnout odolnými látkami nebo prémiovými koženkami, získáte tak pohodlné s designové kusy do Vašeho vysněného interiéru.

 
 
 
 

Čalouněné sedačky DIVAN mají sedací výšku 44 cm. Pokud máte v úmyslu sedačky DIVAN použit v čekárnách, lobby nebo recepcích a chcete je kombinovat/doplnit o stoly, doporučujeme použít naše konferenční stolky KIAN Lounge s výškou stolové desky 45 cm.

Pokud uvažujete o použití sedaček v klubech, lounge provozovnách, na diskotékách a předpokládáte konzumaci potravin, doporučujeme použít naše bistro stoly s výškou stolové desky 65 cm.

Čalouněné lavice Divan do restaurace

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 7 users online. The most ever online is 206