Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Restaurační lavice Milano

Modulární sedací lavice Milano představují ideální řešení pro velké i malé prostory

Modulární čalouněné restaurační sedací lavice MILANO nabízí ideální řešení všude tam, kde je kladen důraz na variabilitu, jednotný design, účelnost a hlavně cenu. Naše lavice představují solidní standard a nabízí kvalitní sedací komfort. Modulární sedací čalouněné lavice Milano jsou vhodné jak pro použití do restaurace, diskotéky, koktejl klubu, tak třeba i do recepcí, čekáren nebo předsálí.

Nově jsme tyto sedací lavice opatřili možností zvolit si nohy z nerezavějící oceli.

 
 
 
 

Naše sedací čalouněné lavice lze libovolně sestavovat a dosáhnout tak ideálního využití prostoru ve vaší provozovně. Určitě je můžete použít buď jako nekonečné sestavy lavic podél stěn, nebo jako restaurační boxy. Pokud je využijete jako sedací rohové lavice, potom oceníte sedací výšku 47 cm a můžete je použít jako jídelní lavice. Potom doporučujeme kombinovat s našimi kovovými bistro stoly nebo lounge stolky.

 
Uvodní text podkategorie sedací lavice MILANO -2
 

Naše lavice MILANO lze využít i jako modulární systém čalouněných lavic pro restaurace. Pomocí odnímatelných loketních opěrek lze nekonečnou sedací lavici modulárně přizpůsobit požadovanému tvaru a rozměru. Můžete tak vytvořit příjemnou atmosféru pro Vaše hosty. Velikost a rozměr oddělovacích podpěrek lze individuálně upravit až do rozměru oddělovací vysoké a hluboké stěny.

 
Uvodní text podkategorie sedací lavice MILANO -4
 

Naše čalouněné sedací lavice jsou nejen modulární co do rozměrů, ale také co do možnosti použití potahových látek. Pokud si nevyberete ze standardní nabídky uvedené u každého elementu, můžete si vybrat z naší kolekce potahových láteka s odbytovým oddělením si dohodnout individuální provedení.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 4 users online. The most ever online is 206