Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Restaurační lavice Trento

Čalouněné lavice do restaurace TRENTO jsou 100% modulární

Restaurační čalouněné lavice TRENTO Vás přesvědčí svou modularitou, funkcionalitou a řemeslným zpracováním. Díky variabilitě a možnosti upravit jednotlivé moduly čalouněné lavice, můžete vytvářet nekonečné sestavy a optimálně využít prostor restaurace nebo bistra. Moduly jsou pevně spojeny a tvoří kompaktní čalouněné lavice. Důmyslný systém spojení umožňuje sestavit lavice jako restaurační boxy. Můžete vytvořit nekonečné tvary včetně venkovních rohů. Čalouněné lavice TRENTO jsou určeny především do restaurace, bistra nebo provozoven tapu Fast Food. Lavice jsou určeny pro profesionální gastronomii.

 
 
 
 

Modulární čalouněné sedací rohové lavice TRENTO

Restaurační lavice TRENTO jsou logickým pokračováním oblíbené řady sedacích lavic CORISPři konstrukci a vývoji nové designové řady TRENTO jsme vzani v úvahu připomínky a požadavky mnoha zákazníků a sedací lavice TRENTO jsme navrhli tak, aby byly nejen pohodlné, designově zajímavé, ale hlavně 100% modulární. Čalouněné restaurační lavice nebo sedací boxy TRENTO je nyní možné upravovat jak délkově, výškově, tak i barevně. Samozřejmostí zůstává robustní konstrukce, kvalitní ruční zpracování, sedací konfort zajišťuje ergonomické řešení opěrky ze dvou částí a výhodou zůstává i možnost barevných kombinací jednotlivých čalouněných částí.

Jednotlivé elementy se vyrábí v základních rozměrech délky 50 a 100 cm. Základní výška je 85 cm a přidáváním dalších čalouněných elementů ji lze zvyšovat o 25 cm, tedy na výšku 110 nebo 135 cm.

Čalouněné lavice TRENTO nabízíme i jako čalouněné barové lavice.

Díky vysoké modularitě a snadnému spojování, lze čalouněné barové lavice sestavovat do libovolných tvarů a barevně téměř neomezeně kombinovat.

Čalouněné barové lavice sestavy.

 

Sedací čalouněné lavice TRENTO jsou 100% modulární!

Díky unikátní vlastní konstrukci lze naše čalouněné sedací lavice výškově i délkově upravovat. Vždy navrhneme takové řešení, které maximálně využije volný prostor ve vaší restauraci a vy získáte optimální počet míst pro hosty. Jednotlivé čalouěné plochy lze vyrobit každou v jiné barvě. Tato možnost otevírá další způsob, jak vybavit interiér vaší provozovny originálním nábytkem a zpříjemnit prostředí pro vaše hosty. Naše restaurační čalouněné lavice TRENTO jsou beze zbytku 100% modulární!

Čalouněné lavice TRENTO

Restaurační lavice TRENTO se safari designem

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 5 users online. The most ever online is 206