Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Barové židle

Barové židle jako nezbytný doplňek každé restaurace!

Barové židle nejen prodáváme, ale také vyrábíme! Barové židle v dnešní době najdete na diskotékách, v barech, restauracích, ale nově také v domácnostech. Barové židle tak plní vedle funkční stránky taky úlohu designovou. V naší nabídce najdete nejen designové kovové barové židle, ale zejména kovové barové židle určené do zátěžových prostor. Designové barové židle Vás osloví svým vzhledem a nejčastěji se jedná o kovové barovky, vyrobené ve vysokém lesku a oplývající zajímavými tvary a použitými materiály. Naproti tomu kovové barové židle do restaurace jsou především odolné konstrukce a určené do zátěžových prostor.

Kovové barové židle nabízíme v mnoha barvách, tvarech a provedeních. Najdete tak u nás barové židle otočné, jiné mají stavitelnou výšku a naleznete také modely barových židlí s područkou.

Dřevěné barové židle jsou určeny především do interiéru, pro restaurace, bary, kavárny a v neposlední řadě také pro domácnosti. Barové židle se dělí podle výšky sezení na barové židle do restaurace a barovky kuchyňské. Barové židle do restaurace mají sedací výšku 82 cm naproti tomu barové židle do kuchyně nejčastěji 62 cm. Dřevěné barové židle si můžete objednat v různých barvách provedení dřeva a můžete kombinovat barvu a materiál čalounění. Provedení pro naše dřevěné čalouněné barové židle si můžete sami seskládat a získáte tak jedinečnou variantu barové židle, která ozvláštní každý interiér.

Naše barové židle dělíme takto:

Všechny naše barové židle sledují nejnovější designové trendy, klademe důraz na kvalitu zpracování, konstrukční pevnost a funkcionalitu. Barové židle musí být líbivé, moderní a funkční. Kovové barové židle na jedné centrální noze s elegantním tvarem a kvalitní povrchovou úpravou můžeme bez ostychu zařadit mezi luxusní barové židle.

Všechny naše barové židle můžete kombinovat s barovými stoly z naší nabídky. Nebo si můžete sami sestavit barový stůl z kovové barové podnože a vhodné stolové desky

 

Barové židle

 

Navštivte naše kategorie, kde najdete mnoho zajímavých výrobků. Sami si můžete zvolit barvu moření a potahovou látku.

Barové židle   Kovové barové židle 
      
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 22 users online. The most ever online is 77