Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Stolové desky

Vyrábíme a prodáváme stolové desky z různých materiálů. Naše stolové desky jsou určeny do zátěžových prostor, zejména pro restaurace, do kavárny nebo bistra. Nic nebrání použít naše stolové desky i v bytovém interiéru.

Vyberte si materiál pro stolové desky podle svých představ. Základní dělení stolových desek je podle použitého materiálu a podle požadovaného tvaru. Podle materiálu můžeme stolové desky dále dělit na vnitřní nebo venkovní použití. Desky pro vnitřní použití plní hlavně estetickou roli a zároveň musí být funkční a splňovat provozní požadavky. Naopak desky pro venkovní použití musí být nejprve funkční a na druhém místě je jejich design. Naše stolové desky splňují oba tyto požadavky a přitom není třeba hledat kompromis. Co je hezké, je i funkční a naopak.

Stolové desky pro vnitřní použití

Stolové desky pro použití v interiérech jsou většinou vyrobeny na bázi dřeva nebo dřevní hmoty. Jako optimální variantu pro použití v restauracích nebo bistrech doporučujeme laminované stolové desky s hranou ABS v dekoru povrchu desky. Pokud upřednostňujete masivní dřevo, nabízíme masivní stolové desky z bukové spárovky, mořené a lakované do barvy podle výběru. Podívejte se do našich kategorií:

 

Stolové desky s dekorem Masivní stolové desky 

 

Stolové desky pro venkovní použití

Stolové desky pro venkovní použití musí odolávat povětrnostním vlivům a UV záření. Tomu také odpovídá jejich konstrukce. Většinou se jedná o voděodolné materiály (pryskyřice, laminát, teakové dřevo). Vznikly i specializované výrobky jako stolové desky TOPALIT nebo WERZALIT. Úplný přehled najdete v naších kategoriích:

 

Teakové stolové desky Nerezové stolové desky  Topalitové stolové desky   Desky kompaktní

 

 

Kombinujte a sestavujte!

Naše stolové desky a stolové podnože lze navzájem dobře kombinovat. Můžete si tak individuelně upravit interiér Vaši provozovny nebo domácnosti. Stolové desky nabízíme v mnoha tvarech a rozměrech. Vždy je nutné brát zřetel na způsob používání a přizpůsobit nejen rozměr desky, ale i typ použitého materiálu.  

 
 
 
 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 6 users online. The most ever online is 206