Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Lavice OLBIA v metráži

Úvodní text podkategorie lavice OLBIA 1

Lavice do restaurace OLBIA nabízíme jako samostatné moduly nebo jako čalouněné lavice v metráži. V obou případech lavice upravujeme na požadovaný rozměr.

Čalouněné lavice OLBIA Vás překvapí svým pohodlím a konstrukční pevností. Vyrábíme je ve dvou základních výškách a je jedno, jestli si zvolíte moduly nebo lavice v metráži. Sestavít lavice OLBIA není vůbec složité. Sami si seskládáte lavici do potřebné délky z jednotlivých modulů nebo si zvolte řešení v metráži. V obou případech Vám nabídneme řešení na míru. Lavice do restaurace OLBIA jsou především čalouněné lavice pro profesionální gastronomii.

 
 
 
 

Sedací komfort lavice OLBIA je garantován použitím plochých ocelových pružin v sedáku a kvalitní pěnou v opěradlové části. Konstrukční řešení umožňuje spojovat bez větších problémů lavice do nekonečných řad a vytvářet sestavy přesně na míru. Čalouněné lavice OLBIA nabízíme ve 2 výškách a jednotlivé moduly jsme schopni vyrobit přesně na rozměr podle daného požadavku.

Lavice do restaurace OLBIA nabízíme také v metráži. Výhodou takého řešení je, že lavice jsou členěné v celé své délce rovnoměrně (polštáře v opěrkách mají vždy stejnou šířku). Pouze změříte délku prostoru, kam chcete lavice umístit s přesností na centimetry, vynásobíte délku v metrech jednotkovou cenou a ihned zjistíte cenu za „lavici na míru“. Např. požadujete 4 metry a 36 cm, tj. 4,36 mtr x jednotková cena = celková cena za lavici (vyrobené na míru). Design čalouněné lavice potom působí kompaktně a celistvě.

Čalouněné lavice do restaurace OLBIA jsou navrženy pro použití v profesionální gastronomii a jejich modularita a užitné hodnoty (design, konstrukční pevnost, sedací komfort a cenová relace) garantují spokojenost a bezproblémové užívání.

Lavice OLBIA BC

Zeptejte se nás jak snadno kombinovat barvy pro lavice OLBIA. Možnosti jsou téměř neomezené. Vhodnou kombinací barev zdokonalíte interiér a odlišíte se od konkurence.

 
Sedák lavice OLBIA                             

Sedák čalouněné lavice OLBIA tvoří odolná konstrukce z masivního dřeva doplněná plochými ocelovými pružinami. Komfort sezení je umocněn sendvičovou strukturou sedákové pěny.

Díky spodní vrstvě sedáku z pevného a odolného regenerátu nikdy neucítíte při dosednutí tvrdý podklad. Naopak horní vrstva garantuje stále příjemný pocit sezení.

 

Sedáky lavice OLBIA 

    

Ocelové pružiny garantují dokonalý sedací komfort na podkladu, který není ani tvrdý ani měkký/prosezený.

Tyto lavice se nikdy neprosedí. Stále to budou čalouněné restaurační lavice.

 

Čalouněné lavice OLBIA

 

Naše lavice řady OLBIA najdete také v sítích restaurací Bažantovna Brno nebo Bažantovna Praha. Další provozy jsou v přípravě.

Čalouněné lavice OLBIA

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 4 users online. The most ever online is 206