Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Dřevěné židle

Dřevěné židle do restaurace nebo do kavárny bez čalounění

Dřevěné restaurační židle jsou vyráběny tradiční metodou a garantují spojení funkcionality, konstrukční pevnosti a sedacího komfortu. Tyto dřevěné židle do restaurace, kaváren, bister nebo provozoven jsou určeny pro použití v profesionální gastronomii.

 
 
 
 

U dřevěných židlí pro restaurace a gastro provozovny musí být vedle požadavku na vzhled přihlédnuto také na způsob výroby garantující konstrukční pevnost. Právě na tyto požadavky klade Gastronabytek24.cz velký důraz při volbě svých dodavatelů.
V naší nabídce pro dřevěné židle do restaurace nebo bistra naleznete pouze židle splňující tyto náročné požadavky. Pro výrobu dřevěných koster židlí je použito pouze nejkvalitnější masivní dřevo. Výroba lepením čepů a dlab garantuje vysokou konstrukční pevnost. Tyto spoje jsou mnohdy doplněny dodatečnými šrouby pro zajištění ještě vyšší pevnosti. Takto vyrobené dřevěné židle odpovídají nejvyšším nárokům pro použití v profesionální gastronomii. Židle jsou dodávány kompletně sestavené. Proto můžeme nabídnout nadstandardní záruku na konstrukční pevnost mnohdy v délce trvání až 4 let.

Až 20 různých barev moření a barev povrchové úpravy dřevěné kostry dávají zákazníkům možnost individuálně přizpůsobit židle svým představám. Navíc nabízíme zákazníkům možnost přizpůsobit stoly, barové židle nebo lavice z naší nabídky do stejných barev a tím realizovat své představy o ztvárnění interiéru.

Dřevěné židle a jejich univerzální použití

Dřevěné židle, ať už v klasickém, tradičním, moderním nebo rustikálním vzhledu, díky svému způsobu výroby a komfortu sezení, několikrát prokázaly svou kvalitu a vhodnost použití jako židle pro restaurace, židle do pizzerie a bistra nebo jako židle do kavárny v tradičním vídeňském stylu. Pro ochranu podlahy doporučujeme vybavit dřevěné židle odpovídajícími podlahovými kluzáky. Podle typu podlahy plastové nebo filcové. Tímto způsobem výrazně prodloužíte živostnost dřevěných židlí. Pokud hledáte židle s čalouněním, podívejte se na naše příslušné kategorie.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 8 users online. The most ever online is 206