Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Textilní koženka Eco Soft

Kategorie textilní koženka Eco Soft

Vysoce odolná a rezistentní koženka s jemnou, kůži podobnou, strukturou se hodí díky svým vlastnostem zejména k čalounění sedacího nábytku. Jají povrch je jemný na omak a díky sloužení může nabídnout velkou prodyšnost a tím i vysoký sedací komfort. Proto je vhodná jako potahová látka nenej na sedací soupravy. Tyto čalounické potahové látky mabízíme v mnoha barevných odstínech.

Tuto kvalitní potahovou látku, známou také jako Eko kůže, nabízíme vzhledem ke svým vyjímečným mechanickým vlastnostem s minimálním příplatkem. Výši příplatku najdete přímo u konkrétného modelu a je závislý od spotřeby látky na daný model.

Tuto potahovou látku si u  nás můžete objednat i samostatně jako metráž.

Upozorňujeme zákazníky, že minimální množství pro objednání je 5 běžných metrů pro textilní koženku a 10 běžných metrů pro potahovou látku!


 
 
 
 

Způsoby údržby

Žádné zvláštní požadavky na údržbu. Při zněčištění jednoduše omýt vlhkým hadříkem. Může se použit i teplá voda např. s mýdlem. Při větším znečištění se může použít i čistý technický líh. Po čištění vždy omýt obyčejnou vodou a vysušit čistým hadříkem.

Upozornění!! Nikdy nepoužívat saponátové a desinfekční prostředky koncentrované! Nutno chránit před organickými rozpouštědly. Doporučujeme také chránit povrch před potřísněním od čaje, kávy, kečupu, červeného vína atp. V případě potřísnění okamžitě očistit povrch výše uvedeným způsoben.

Upozorňujeme na pouštění barev nekvalitního denimového oblečení jako jsou montérky, pracovní oděvy atd. Ve spojení s potem můžou zanechat neodstranitelné skvrny!

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 5 users online. The most ever online is 206