Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Čalouněné dřevěné židle

Dřevěné čalouněné židle do restaurace

Naše dřevěné čalouněné restaurační židle pochází největším dílem z výroby od českých firem. Jsou konstrukčně uzpůsobené pro použití v zátěžových provozech a na řadu z nich nabízíme 4letou záruku na konstrukční pevnost sedacího rámu za předpokladu splnění podmínek standardního způsobu používání. Naše restaurační čalouněné židle se hodí do restaurace, kavárny nebo bistra.

 

Níže uvedené dřevěné židle se vyrábí na zakázku a po zobrazení detailu produktu si sami zvolíte barvu moření a potahovou látku.

 
 

Všechny položky Židle s dřevěným
sedákem
Židle s čalouněným
sedákem
Židle
celočalouněné
Židle
s područkou
Možnost stohování

 
 

Dřevěné židle a křesla pro restaurace...

Dřevěné židle a křesla jsou vedle stolů nejdůležitějším nábytkem pro restaurace, bistra, hotely nebo na jiných důležitých místech, kde se setkávají lidé anebo hosté.

Nabízíme dřevěné nebo čalouněné židle, polokřesla nebo čalouněná křesla. Naše dřevěné židle jsou vhodné pro restaurace, kavárny, cukrárny, bistra nebo pro závodní stravování včetně restaurace typu fast food. Určitě se hodí o pro hotely, penziony nebo ubytovny.

Vyberte si vhodné jídelní židle nebo židle pro restaurace

Naše dřevěné židle pro restaurace jsou vhodné pro použití v náročných zátěžových provozech. Na řadu z nich poskytujeme 4letou záruční lhůtu od výrobce na konstrukční pevnost rámu. Mnohé modely jsou navržené jako “designová rodina“ a obdobné provedení najdete i jako barové židle nebo sedací lavice. Nabídka modelů a designu je široká. Naše dřevěné židle vhodné pro restaurace najdete jako moderní židle, desénové nebo rustikální židle, masivní židle z buku nebo borovice a všechny židle jsou ergonomicky pohodlné a dobře řemeslně zpracované.

Kvalita sedacího komfortu je zaručena použitím vhodné čalounící pěny v sedákové kvalitě a ergonomicky dostatečně prohnutým opěradlem.

Samozřejmostí je volba potahové látky nebo kvalitní textilní koženky. Můžete si tak své dřevěné židle individuálně dotvořit a vtisknout své restauraci originální vzhled.

Všechny židle pro restaurace doporučujeme opatřit vhodnými podlahovými kluzáky. Prodloužíte tak životnost židle a navíc ochráníte podlahu před zbytečným poškrábáním.

Námi nabízené dřevěné židle pro restaurace jsou vyráběné z FSC certifikovaných obnovitelných zdrojů a na řadu modelů nabízíme 4letou záruku od výrobce, která samozřejmě platí pouze při obvyklém způsobu používání v provozu.

 
Uvodní text podkategorie čalouněné drevené židle -2

Naše čalouněné dřevěné židle doporučujeme kombinovat s těmito produkty:

 

Obchodí portál Gastronabytek24.cz nabízí široký sortiment dřevěných čalouněných i nečalouněných židlí. Všechny židle je možné použít pro restaurace, kavárny, bistra nebo cukrárny. Konstrukce židlí je uzpůsobena pro použití v zátěžových provozech a řada z nich odolává zvýšené zátěži.

Pro hospody a bistra doporučujeme spíše restaurační židle s dřevěným sedákem. Pro restaurace to jsou židle s čalouněným sedákem a luxusnější provedení celočalouněné dřevěné židle. Řada židlí je konstrukčně uzpůsobena a mají možnost stohování.

Všechny naše židle doporučujeme kombinovat s výrobky z kategorie dřevěné restaurační stoly nebo s kovovými bistro stoly. Vše naleznete přehledně uspořádané v naší kategorii Stoly pro restaurace.

 

V této kategorii naleznete vedle širokého sortimentu nábytku pro restaurace, jako jsou dřevěné židle, čalouněné židle pro restaurace, jídelní židle, masivní židle, židle do zátěžových provozů, také dřevěná čalouněná křesla.

Naše nabídka zahrnuje také levné dřevěné židle, které nabízíme v akci.

Více o židlích.

Více o židlích do restaurace.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 4 users online. The most ever online is 206