Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Sedací lavice a boxy

Čalouněná lavice podle Vašich představ?

Sedací lavice do restaurace si vyrábíme sami. Navíc přesně podle Vašich požadavků. Sami si zvolíte rozměr, barevnou kombinaci nebo potahový materiál. Odolné potahové materiály, ať už koženky nebo látky se snadnou úpravou, prodlužují životnost čalouněné lavice.

Na všechny sedací lavice poskytujeme záruku 4 roky na konstrukční pevnost a kvalitu čalounění. Naše čalouněné lavice jsou určeny pro profesionální gastronomii a jejich sestavení je opravdu jednoduché. Tyto lavice do restaurace jsou vyráběny jako samostatné moduly. Jejich snadným spojením získáte pevné, tvarově stabilní a konstrukčně odolné sedací lavice.


Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné čalouněné lavice, zeptejte se našich konstruktérů na přednosti jednotlivých modelů. Oceníte výhodu spolupráce přímo s výrobcem. Zároveň Vám navrhnou nejlepší způsob využití prostoru. Pomoc si vyžádejte na odbytovém oddělení. 

 
 
 
 
Uvodní text kategorie sedací lavice a boxy -1

Sedací lavice do restaurace OLBIA

Tyto čalouněné lavice vyrábíme ve dvou výškách a můžete si zvolit potahovou látku z naší široké nabídky. Doporučujeme zejména odolné koženky nebo látky se zvýšenou odolností. Jednotlivé moduly mají samostatný sokl, který si můžete také objednat v různých barvách. Čalouněné lavice OLBIA jsou díky integrovaným ocelovým prožinám velmi pohodlné.

Jako stůl k těmto čalouněným lavicím doporučujeme kombinaci kovových stolových podnoží a stolových plátů z naší nabídky. Sami si tak můžete sestavit právě takový stůl. jaký přesně vyhovuje vašim záměrům.

 
Uvodní text kategorie sedací lavice a boxy -2

Čalouněná lavice LUKA

Čalouněné lavice LUKA jsou koncipovány jako samostatně stojící moduly, které jsou čalouněné i ze zadní strany. Jsou vhodné k umístění ke zdi a můžeme nabídnout výrobu jak atypických rozměrů, tak i kombinaci potahových látek.

Tyto čalouněné lavice jsou charakteristické kvalitním řemeslným zpracováním. Čalouněná lavice LUKA ohromí sedacím komfortem, kdy host ocení zejména bederní vypodložení. Lavice do restaurace LUKA doporučujeme kombinovat s našimi kovovými bistro stoly.

 
Úvodní text podkategorie restaurační lavice DOMINO -2

Restaurační lavice DOMINO s možností individualizace

Restaurační lavice DOMONO jsou robustní a konstrukčně pevné čalouněné lavice do restaurace s možností individualizace opěardlové části. Kombinace masivního buku a DT desek spojených důmyslnou konstrukcí propůjčují této lavici konstrukční pevnost dovolující nasazení do náročných provozů.
Sedák a opěradlo je opatřeno kvalitní sedákovou studenou pěnou garantující vysoký sedací komfort. Originální konstrukční řešení opěradla umožňuje v opěradlové části vytvářet libovolné dekorační obrazce nejen co do tvaru, ale i co do barevného řešení s použitím množství potahových látek. Restaurační lavice DOMINO jsou určeny k použití nejen pro restaurace ale obecně pro profesionální gastronomii. S možnostmi členění a dělení opěradla Vám rádi pomůžou naši pracovníci odbytového oddělení.

 
Uvodní text kategorie restaurační lavice -3

Restaurační sedací čalouněné lavice MILANO splňují ty nejnáročnější požadavky pro použití v restauraci, recepci, pro čekárny nebo lobby místnosti. Libovolnou kombinací z ní uděláte třeba rohovou sedací lavici, nekonečnou řadovou lavici nebo s použitím přepážek i oddělovací restaurační boxy. Naše lavice MILANO vyrábíme v několika šířkách a můžete si zvolit potahovou látku z naší široké nabídky. Výhodou tohoto systému je jeho univerzálnost. Může být umístěný jak zády ke zdi, tak i systémem záda na záda. Jednotlivé lementy jsme schopni vyrábět i v atypických šířkách.

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy FARO DUBLINO -3

Restaurační bistro lavice FARO DUBLINO jsou speciálně vyvinuté odolné lavice, které nezabírají mnoho místa a přitom skýtají vysoký sedací komfort. Speciálně určené pro bistra, kavárny a vinotéky nejen pro příležitostné krátké posezení.

Lavice se vyznačují kompaktními rozměry, tím šetří místo v provozovně. Přesto nabízí vysoký sedací komfort.

Jedná se o kvalitní restaurační lavice navržené tak, aby odolávaly náročnému provozu v bistrech, restauracích nebo provozech typu fast food.

 

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy TRENTO -4

Restaurační lavice TRENTO jsou dalším produktem, kterým se snažíme nabídnout našim zákazníkům možnost, jak si zařídit interiér své restaurace nevšedním, ale 100% funkčním nábytkem. Čalouněné lavice TRENTO jsou modulární ve všech směrech. Jednotlivé elementy si můžete sestavovat podle libosti. Na přání Vám můžeme upravit jak šířku modulu, tak i výšku. Zajímavou možností je, že díly jednotlivých elementů můžeme čalounit každý v jiné barvě. Naše čalouněné lavice TRENTO do restaurace doporučujeme kombinovat a doplňovat o lounge konferenční stolky z naší nabídky.

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy CORTINA -5

Čalouněné lavice CORTINA

Tato řada lavice do restaurace představují další modelovou řadu z naší široké nabídky. Vyznačují se pohodlným čalouněním s výrazným členěním v opěradlové části.

Tyto čalouněné lavice lze objednávat v různých barevných provedeních. Nabízíme také dvoubarevné provedení čalounění a barvu moření dřevěných noh si sami zvolíte podle aktuální nabídky. Tyto čalouněné lavice CORTINA Vás osloví poměrem výkon cena.

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice a boxy MADERA -6

Čalouněné lavice MADERA se vyznačují jednoduchými přímočarými liniemi a širokou škálou kombinačních možností.

Lavice Madera mají odolnou konstrukci, kvalitní čalounění a jsou cenově velmi zajímavé. Můžete volit z různých kombinačních možnosí a celkvé rozměry rádi přizpůsobíme a aktuálním požadavkům. Lze bez nadsázky říct, že lavice MADERA nejsou pouze restaurační lavice, ale také jídelní lavice nebo modulární lavice s mnoha přednostmi, které uvítáte v profesionální gastronomii.

Můžete si vybírat z následujících variant:

  • dřevěné nohy v mnoha barvách moření
  • dřevěné nohy v kombinaci s nerezavějícím olemováním
  • nohy z nerezavějící oceli
  • sokl jako podstavec v mnoha barevných dekorech

Samozřejmostí je široký výběr potahových látek od textilních koženek, přes odolné textilní materiály až po pravou kůži. Zajímavá je také nabízená barevná škála ve všech kategoriích.

 
Uvodni text kategorie restauracni lavice PUB -7

Dřevěné restaurační lavice PUB z masivního buku

Dřevěné lavice PUB jsou odolné restaurační lavice vyrobené z masivního bukového dřeva. Jednostlivé moduly lze snadno spojovat do řady a vytvářet sestavy přesně podle potřeby. Díky ergonomickému prohnutí opěradla je dosaženo vysokého sedacího komfortu. Přední hrana sedáku je zakulacená, opěradlové lamelky jsou zapuštěné v opěradle a rozměry sedáku a opěradla opmimalizované pro vysoký sedací komfort a zároveň pro úsporu místa.

Jedná se tedy o klasické restaurační dřevěné lavice do pivnice, pubu, pivoték nebo oblíbených hospod. K lavicím nabízíme židle a stoly ve stejném designu. Jejich vzájemnou kombinací docílíte nezaměnitelného vzhledu interiéru, navozující pocit starých oblíbených hospůdek.

Restaurační dřevěné lavice PUB můžete kombinovat se stoly PUB a desky stolů opatřit například logen provozovny, pivovaru nebo motivem podle charakteru provozovny.

 
Úvosní text čalouněné sedačyk DIVAN -8

Čalouněné sedačky DIVAN Lounge

Lounge čalouněné sedačky DIVAN jsou modulární sedačky určené k individuálnímu spojování do zajímavých sestav. Sedačky DIVAN se vyznačují vysokým sedacím komfortem, téměř neomezenou modularitou a flexibilitou. Integrované ocelové pružiny v sedáku garantují vysoký sedací komfort.

Délka sedáku, výška opěradla a zejména sklon opěradla předurčují tyto sedačky pro použití všude tam, kde chcete vytvořit příjemné, neformální a přitom reprezentativní prostředí. Sedačky DIVAN Lounge jsou řemeslně velmi dobře zpracované a svým vzhledem se hodí do reprezentativních prostor.

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 3 users online. The most ever online is 206