Na úvodní stránku
Položek:
,- Kč vč. DPH
A1
A2
A3
A4
A5
Reference    |     Zaregistrovat sedivider Zboží v akci     

Dřevěné židle a křesla

Nabízíme široký sortiment výrobků v ketegori nábytek pro restaurace a gastro zařízení. Hledáte židle pro restaurace, dřevěné restaurační stoličky, kovové židle do jedacích sálů, konferenční nábytek, plastové židle, zahradní židle nebo bantekový nábytek? Klikněte na obrázek pro pokračování v požadované kategorii.

 
 
 
 

Židle, křesla, bistro židle a židle pro restaurace

Gastronabytek24.cz nabízí široký výběr židlí a křesel, kovových nebo bistro židlí a židlí pro restaurace, hotely, obchody, firmy nebo veřejné instituce. Design, funkčnost, sedací komfort, pohodlí a odolnost židlí pro restaurace byla prověřena při komerčním využití. Podobně byly prověřeny i kovové židle, bistro židle nebo čalouněné jídelní židle. Tyto židle, polokřesla a kovové židle s područkami nebo s možností stohování jsou ideální pro použití jako židle pro restaurace.

Vyberte si své oblíbené dřevěné židle nebo kovové bistro židle

Široká nabídka modelů, designu, barev moření a potahových látek umožňuje vytvářet stylové interiéry podle individuálních představ. Židle pro restaurace, bistro židle a židle pro komerční využití často vytváří designové koncepty s barovými židlemi a sedacími lavicemi. Naše židle pro restaurace jsou buď dřevěné nebo kovové, čalouněné a to pouze sedák nebo i opěrka. Pro opravdové labužníky nabízíme ohýbané židle z ohýbaného bukového masivního dřeva.

 • Dřevěné čalouněné židle – jsou vhodné nejen jako židle pro restaurace, použít je můžete i do čekáren nebo do jednacích místností. Přesvědčí Vás svým komfortem sezení, který je garantován použitou kvalitní pěnou v sedákové kvalitě, ale také dostatečným ergonomickým prohnutím opěrky. Svým zpracováním se jedná o pravé židle pro restaurace
   
 • Čalouněná křesla do restaurace- čalouněná křesla křesílka jsou vyráběna se sedací výškou cca 48 cm, tedy jako klasická židle. Jsou vhodná pro restaurace, kavárny, bistra nebo cukrárny. Čalouněná křesla vyrábíme v mnohabarevných provedeních jejich konstrukce je uzpůsobena do zátěžových prostor
   
 • Kovové bistro židle – tyto židle by měly být odolné, praktické a stylové. Právě takové naše kovové bistro židle jsou. Vynikají jednoduchou údržbou přes jednoduchou konstrukci jsdou velmi stabilní.
   
 • Banketové židle – odolné, čalouněné, líbivé a praktické s možností stohování. Právě takové jsou naše kovové židle pro catering a bankety. U těchto židlí klademe důraz na stabilitu a pohodlí. Tyto cateringové a banketové židle se staly nepostradatelným pomocníkem v moderní gastronomii.
   
 • Plastové židle – praktické plastové židle v moderním designu se hlavně dobře a jednoduše udržují. Hlavní předností je možnost stohování. Plastové židle lze použít i jako venkovní židle!
   
 • Venkovní zahradní židlezahradní venkovní židle jsou vyrobeny většinou z hliníkové kostry a jsou pletené umělým materiálem, nejčastěji umělým ratanem. Dobře odolávají povětrnostním vlivům a jejich údržba není nikterak náročná.

Všechny námi nabízené židle jsou vyrobeny v kvalitě určené pro gastronomické provozovny a hodí se do zátěžových prostorů. Nezanedbatelnou výhodou je poměr kvalita/cena.

 

Židle nejen pro restaurace

Snažíme se nabídnout ucelený přehled dřevěných čalouněných židlí. Určitě je můžete použít nejen do restaurace, ale také do jídelny nebo bistra. Naše dřevěné čalouněné židle můžete doplnit třeba o dřevěné stoly do restaurace.

Určitě vás zaujmou naše čalouněná křesla se sedací výškou jako jídelní židle. Můžete je použít jako jídelní židle nebo do kavárny jako pohodlné lounge křesla. V tomto případě doporučujeme kombinovat s konferenčními lounge stoly.

Kovové židle jsou ideální pro bistra, fast food nebo kantýny. Tady doporučujeme doplnit o kovové bistro stoly. Pokud použijete naše kovové židle jako konferenční nebo banketové židle, určitě oceníte kovové sklapovací stoly do konferenčních místností a sálů. 

 
 

Naše adresa:

Gastro nabytek24.cz
U Vlečky 1541
Strážnice 1541
696 62 Strážnice

Tlf:  + 420 518 334 649
Fax:+420 518 334 525
info@gastronabytek24.cz
www.gastronabytek24.cz

Hodnocení zákazníků:

There are currently 5 users online. The most ever online is 206